Opłaty za treningi Capoeira

6 grudnia, 2017

Klub Sportowy Akademia Capoeira jest stowarzyszeniem - organizacją pozarządową. Naszym celem statutowym jest propagowanie Capoeira, sportu i rekreacji oraz zdrowego stylu życia. W tym celu organizujemy różnego rodzaju treningi, warsztaty, spotkania oraz wyjazdy szkoleniowe. Każdy może być członkiem klubu. Aby nim zostać wystarczy przyjść na zajęcia, zgłosić chęć przystąpienia do klubu, zapisać się na listę (złożyć deklarację członkowską) oraz uiścić opłatę członkowską.

Brzmi to na bardziej skomplikowane niż jest w rzeczywistości. W praktyce wygląda to tak, że wystarczy przyjść na zajęcia a potem zgłosić u instruktora lub na recepcji chęć regularnego uczestniczenia w zajęciach. Od tej chwili zostajemy członkiem Klubu. Na kolejnych zajęciach regulujemy sprawę związaną z opłatą członkowską i możemy uczestniczyć we wszystkich zajęciach organizowanych przez Klub.

capoeira-oplaty

Opłata członkowska.

Jest to opłata miesięczna (za miesiąc kalendarzowy. Jest to składka za BYCIE CZŁONKIEM KLUBU. Nie jest to opłata "za treningi" jak to zazwyczaj słyszę.
Będąc członkiem klubu, z opłaconą składką za dany miesiąc mamy możliwość uczestniczyć we wszystkich regularnych treningach danej grupy organizowanych przez Klub. Są to wszystkie regularnie odbywające się treningi dla danej grupy we Wrocławiu.

Składka ta wynosi:
- dla osób uczestniczących w zajęciach Capoeira dla młodzieży i dorosłych: 100zł (za miesiąc kalendarzowy)
- dla dzieci uczestniczących w zajęciach Capoeira 1 raz w tygodniu - 70zł (za miesiąc kalendarzowy), 2 razy w tygodniu - 90zł (za miesiąc kalendarzowy)

Jako że są to OPŁATY CZŁONKOWSKIE nie ma żadnych zniżek z powodu choroby, absencji na zajęciach, świąt, wyjazdów czy z innych powodów.

Dla osób które nie chcą być członkami klubu, odwiedzają tylko sekcję wrocławską, lub z innych powodów uczestniczą w zajęciach bardzo nieregularnie i sporadycznie jest możliwość wnoszenia opłat z rozliczeniem za każde zajęcia pojedynczo (bezpośrednio przed lub po treningu). Opłata taka wynosi 20zł za jeden trening.

Zniżki rodzinne i studenckie.

Oferujemy zniżki rodzinne oraz zniżki studenckie. W przypadku gdy na treningi Capoeira w Klubie uczestniczy więcej niż jedna osoba z tego samego gospodarstwa rodzinnego (z jednej rodziny), np. rodzeństwo lub/i rodzic lub rodzice. Zniżka na drugą osobę wynosi 10% od wysokości składki członkowskiej. Trzecią osobę 20% od składki członkowskiej. Czwartą - 30% od składki członkowskiej itd.

Studenci na podstawie okazanej legitymacji również otrzymują zniżkę 10% od wysokości składki członkowskiej.
Uwaga! zniżki się nie sumują.

Karty i bony.

Klub nie honoruje żadnych kart ani bonów (takich jak Benefit Systems, OK systems i inne).

Warsztaty, dodatkowe spotkania i wyjazdy szkoleniowe.

Od czasu do czasu Klub organizuje dodatkowe treningi warsztatowe, spotkania, szkolenia czy wyjazdy sportowe. Są one zazwyczaj osobno płatne. Cena i termin tych dodatkowych atrakcji są podawane wcześniej (na stronie, facebooku oraz na treningach).

W przypadku dodatkowych pytań czy niejasności proszę pytać instruktora na zajęciach lub na recepcji.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram