Narodowy Dzień Sportu

Wrzesień 10, 2018

Z wielka przyjemnością zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w akcji Narodowy Dzień Sportu. Jesteśmy partnerem tej akcji i w jej ramach zapraszamy na zajęcia Capoeira dla dzieci i rodziców 11 i 13 września 2018 czyli w najbliższy wtorek i czwartek. Oprócz tego zapraszamy na zajęcia Capoeira dla młodzieży i dorosłych w poniedziałki i środy o 19:00.

Narodowy Dzień Sportu - partner

Już kolejny rok wspieramy Narodowy Dzień Sportu. Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez Fundację Zwalcz Nudę. Narodowy Dzień Sportu to setki bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych. Ideą tej inicjatywy jest promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia w każdym wieku.

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna dedykowana wszystkim, którzy kochają sport (oraz tym, którzy jeszcze nie kochają, ale na pewno po udziale w tym wydarzeniu zaczną). Zespół Zwalcz Nudę przez cały rok przygotowuje projekt zapraszając do niego wszystkie punkty miejskie, prywatne, non profit i media – każdy, dla kogo sport jest ważny.
W efekcie tych działań cała Polska w trzecią sobotę września zamieni się w wielki plac treningowy z setkami bezpłatnych zajęć rozsianych po całym kraju! Zwieńczeniem całego wydarzenia i główną platformą komunikacji z mediami jest wielki piknik na błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

„Narodowy Dzień Sportu dedykowany jest dla każdego. Jeżeli rozpoczynasz przygodę ze sportem – udział w NDS pomoże Ci znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiasz sport rekreacyjnie - podpowiemy Ci jak poprawiać wyniki i rozwijać umiejętności, a także jak zachować bezpieczeństwo i prawidłowo się odżywiać” - mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę.

Szczegóły na temat Narodowego Dnia Sportu znajdziecie na http://narodowydziensportu.pl/

Narodowy Dzień Sportu - plakat

Klub Sportowy Akademia Capoeira Wrocław jest partnerem akcji i w jej ramach organizuje bezpłatne treningi dla dzieci i rodziców w tygodniu poprzedzającym punk kulminacyjny - sobotę 15 września. Zapraszamy więc na bezpłatne treningi dla dzieci we wtorek (11 września o 18:00) i czwartek (13 września o godz. 18:00) oraz dla rodziców i osób dorosłych (we wtorek 11 września o godz. 18:00). W ramach akcji zapraszamy również na poniedziałkowy (17 września 2018) trening dla młodzieży i dorosłych o godz. 19:00.

Grafik regularnych zajęć Capoeira znajdziecie tutaj. Zachęcamy też do skorzystania z zapisów online

Do zobaczenia na treningach. 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram