Treningi Capoeira Wrocław

Wrzesień 4, 2018

Zapraszamy na treningi Capoeira Wrocław. Zajęcia dla dzieci i rodziców ruszają już 9 września 2018 a treningi Capoeira dla młodzieży i dorosłych startują 17 września 2018. 

grafik capoeira wrocław

Co nowego?

W roku szkolnym 2018 - 2019 przygotowaliśmy dla Was kilka nowych rzeczy na treningach Capoeira we Wrocławiu. 

Capoeira dla dzieci i rodziców! Po pierwsze zajęcia dla rodziców przyprowadzających swoje pociechy na treningi Capoeira w Akademii Capoeira Wrocław. W każdy wtorek oprócz treningów dla dzieci równolegle, na drugiej sali będą odbywały się zajęcia dla rodziców. Regularne treningi rozpoczynamy już 11 września 2018. Wcześniej, 9 września 2018, zapraszamy na dzień otwarty podczas którego będziecie mogli spróbować swoich sił na zajęciach Capoeira dla dzieci i rodziców. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji o dniu otwartym znajdziecie tutaj

Dla młodzieży i dorosłych 

Zmieniamy miejsce gdzie odbywać się będą treningi dla młodzieży i dorosłych. Treningi te będą odbywały się w Szkole Podstawowej nr 67 (Zespół Szkolno Przedszkolny nr 13) przy pl. Muzealnym 20 we Wrocławiu (przy pl. Legionów; przy skrzyżowaniu ul.Piłsudskiego i ul.Grabiszyńskiej).

źródło: google.pl/maps

Treningi dla młodzieży i dorosłych odbywają się 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i środy o godz. 19:00 (do godz. 20:30).
Ruszamy 17 września 2018. 

Gimnastyka i akrobatyka

Treningi dla młodzieży i dorosłych będą podzielone na typowe treningi Capoeira (w poniedziałki) oraz treningi gimnastyczno - akrobatyczne Capoeira (w środy). Zależnie od składu i poziomu grupy zajęcia te będą dopasowywane do poziomu osób ćwiczących, tak by każdy mógł na tych treningach nauczyć się jak najwięcej nie tylko Capoeira ale również elementów gimnastycznych i akrobatycznych.

Zapisy i opłaty

Pierwszy trening Capoeira jest zawsze za darmo. Można śmiało przyjść i ćwiczyć. Na treningi zapisać się można online korzystając z naszego formularza, telefonicznie, przez e-mail oraz osobiście, przychodząc na najbliższe zajęcia. Wystarczy zabrać ze sobą strój na zmianę (t-shirt i luźne spodnie np. dresowe).

W roku szkolnym 2018 - 2019 obowiązują następujące opłaty:

  • Treningi dla dzieci - 70zł (za miesiąc kalendarzowy)
  • Treningi dla rodziców - 70zł (za miesiąc kalendarzowy)
  • Treningi dla młodzieży i dorosłych - 100zł (za miesiąc kalendarzowy 2 razy w tygodniu)
  • Treningi dla młodzieży i dorosłych - 80zł (za miesiąc kalendarzowy za 1 raz w tygodniu)

Kontakt

Dodatkowe informacje o treningach dla dzieci, rodziców i wynajmie sal w Akademii: tel. 509 672 396

Informacje na temat treningów dla młodzieży i dorosłych: tel. 509 846 451

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram