Egzaminy Capoeira 2018

Październik 15, 2018

Warsztaty Capoeira we Wrocławiu zbliżają się wielkimi krokami. Podczas tych warsztatów odbędzie się ceremonia Batizado (oficjalne przyjęcie do grupy i nadanie pierwszych stopni w Capoeira) oraz Troce de corda (zmiana na kolejny sznur). Jednakże wcześniej każda osobą chcąca przystąpić do Batizado lub Troca de corda musi zaliczyć egzamin. A egzaminy Capoeira już za tydzień... 

Akademia Capoeira Wrocław

Terminy - egzaminy Capoeira

Wszystkie egzaminy Capoeira dla sekcji w Częstochowie i we Wrocławiu odbędą się jeszcze w październiku 2018. 

CZĘSTOCHOWA: 
- 25 października 2018 (czwartek), godz. 18:30 - egzaminy dla młodzieży i dorosłych
- 26 października 2018 (piątek), godz. 18:15 - egzaminy dla dzieci 

Miejsce: Akademia Ruchu, ul. Obrońców Westerplatte 21 (1 piętro), Częstochowa. Więcej o akademii: https://akademiaruchu.czest.pl/

WROCŁAW: 
- 27 października 2018 (sobota), godz. 14:00 - egzaminy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Miejsce: Akademia Capoeira (Studio 2 Piętro), ul. Żegiestowska 3, Wrocław. Strona studia: https://www.2pietro.com/

Co na egzaminach?

Na egzaminach zawsze sprawdzana jest wiedza tylko z tego zakresu który przerabiany był na regularnych treningach. Osoby regularnie uczestniczące w zajęciach nie powinny mieć problemów z zaliczeniem egzaminu. 

Osoby otrzymujące swój pierwszy stopień powinny znać podstawowe kopnięcia, uniki i elementy gimnastyczne oraz ich nazwy. 

Osoby zmieniające corda na kolejny oprócz wiedzy z zakresu technik i nazewnictwa powinny również znać piosenki Capoeira oraz (zależnie od stopnia) grać na instrumentach (pandeiro, atabaque, berimbau). 

Termin warsztatów

Warsztaty Capoeira podczas których można otrzymać swój pierwszy corda lub zmienić stopień na kolejny odbywają się tylko raz w roku. Jednego roku odbywają sie one w Częstochowie a kolejnego we Wrocławiu. W tym roku jest to właśnie Wrocław. 

Termin warsztatów Capoeira we Wrocławiu: 16-18 listopada 2018

W piątek 16 listopada zaczynamy o godz. 19:00 wspólnym treningiem i roda de Capoeira dla młodzieży i dorosłych w Akademii Capoeira we Wrocławiu (ul. Żegiestowska 3).  
Piątkowe zajęcia Capoeira przeznaczone są przede wszystkim dla młodzieży i dorosłych. Nie ma osobnego treningu dla dzieci. 

W Akademii Capoeira udostępniamy również nocleg dla osób przyjezdnych. Prosimy zabrać ze sobą śpiwory i/lub karimaty 

Wkrótce więcej szczegółów na temat warsztatów... 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram