Zapisy dla początkujących

Zapraszamy na treningi dla młodzieży i dorosłych we Wrocławiu. Żeby się zapisać wystarczy przyjść na najbliższe zajęcia. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w specjalnie przygotowanym do tego celu lokalu który jest naszą Akademią – jedyną taką we Wrocławiu.

JAK SIE PRZYGOTOWAĆ? CO TRZEBA MIEĆ?

Pierwsze zajęcia są zawsze nieodpłatne. Oznacza to że można śmiało przyjść na najbliższe zajęcia dla początkujących i zgłosić się u instruktora.

Trzeba zabrać ze sobą:
luźny strój na zmianę (mogą to być spodnie dresowe oraz t-shirt)
wodę niegazowaną
– można zabrać buty-klapki które przydadzą się na przejście z szatni na salę (na treningu ćwiczymy boso)

KIEDY I GDZIE SĄ TRENINGI?

Zajęcia dla początkujących odbywają się we:
– WTORKI o godz.19:00
– ŚRODY o godz. 18:00
– CZWARTKI o godz. 19:00.

Wszystkie zajęcia odbywają się w AKADEMII CAPOEIRA (Studio 2 Piętro), która mieści się przy ul. Żegiestowskiej 3 we Wrocławiu.

KOSZT ORAZ DODATKOWE INFORMACJE

Jesteśmy Klubem Sportowym i opłaty za zajęcia są wnoszone w formie składek członkowskich. Jest to opłata uśredniona – dzięki czemu może być ona niższa niż standardowe opłaty za tego typu zajęcia. Jest to jednak opłata MIESIĘCZNA (za miesiąc kalendarzowy) która nie ulega zmianie np. na skutek absencji, choroby itp.

Opłaty mogą być wnoszone w formie przelewu na konto klubowe lub bezpośrednio u instruktora przed lub po zajęciach. Opłata miesięczna wynosi 100 zł.

Oferujemy zniżki dla rodzin (gdy więcej niż jedno dziecko uczęszcza na zajęcia) oraz honorujemy karty BENEFIT – szczegóły u instruktorów.

Dodatkowe informacje: tel. 509 846 451

KONTO KLUBOWE

Składki członkowskie prosimy wpłacać do 15 każdego miesiąca osobiście u instruktora przed lub po zajęciach albo przelewając na konto klubowe:

Klub Sportowy Akademia Capoeira
Bank PKO BP; nr rachunku: 80 1020 5226 0000 6102 0249 4011

W tytule prosimy podać imię i nazwisko oraz miesiąc za który składka jest wnoszona.

About the Author: